+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі (купити)

Застосування стінових сендвічних панелей, купити які сьогодні є розумним вибором, допомагає побудувати бюджетне, але якісне житло. Вперше довів це американський архітектор Франк Лойд Райт, побудувавши затишний котедж. З тих часів і почалося масове виробництво сендвіч панелей, постійне їх удосконалення. У наш час вони використовуються не тільки в якості стінових перегородок, але і як облицювальний матеріал. Застосовуються вони і під час будівництва холодильних камер, морозильних камер, для додаткової звукоізоляції приміщення.

Чому варто купити стінові сендвічні панелі? Відповідь на це питання включає в себе роз'яснення основних їх переваг. Перш за все, вони є якісним теплоізоляційним матеріалом. Значить, здобувати додаткові утеплювачі вже немає необхідності. Не потрібно хвилюватися про втрати теплової енергії та великих рахунків за опалення. Сендвіч панелі ефективно утримують тепло, отже, в приміщенні стає більш затишно і комфортно. Монтаж панелей можна здійснювати в будь-який час року і за короткий час. Звичайно, їх застосування скорочує загальну тривалість будівельних робіт. Купити стінові сендвічні панелі слід також тому, що вони є вогнестійким матеріалом. Така їх властивість робить житлове приміщення безпечнішим місцем для життя, зменшує ризик виникнення серйозних пожеж.

Сучасний ринок будматеріалів пропонує покупцям стінові сендвіч панелі купити різної товщини, щільності і маси. Від цих параметрів залежить їх вартість. Застосовувати стінові сендвічні панелі (купити їх вигідно можна у вітчизняного виробника) можна багаторазово. Це ще одна важлива їхня перевага.

Хочете купити стінові сендвічні панелі? Завод «US Kooler» пропонує Вам свою якісну продукцію і доступні ціни!

Довіряйте українській продукції і звертайтеся до заводу «US Kooler»!