+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі ціна

Сендвіч панелі цінаВикористання сендвіч панелей в будівництві дозволило скоротити термін зведення повноцінних будинків до декількох днів. Сендвіч панель - матеріал легкий, довговічний, простий в монтажі та експлуатації. З появою у вільному продажу цього матеріалу будувати житлові, промислові та господарські будівлі стало набагато простіше і дешевше. Сендвіч панелі, ціна яких невисока, є доступним будівельним матеріалом для багатьох. Будівельний проект з малим бюджетом - задумка здійсненна, якщо в якості основного будівельного матеріалу використовувати панелі сендвіч.

В Україні на сендвіч панелі ціна досить прийнятна. Ця обставина сприяє популяризації таких панелей в будівельній галузі. Панелі-сендвіч беруть участь у зведенні найрізноманітніших будівель, починаючи з величезних корпусів промислових підприємств, закінчуючи невеликими кіосками на ринкових площах. Щоб спорудити з сендвіч панелей повноцінний будинок середньої масштабності, достатньо всього одного-двох тижнів. Такі терміни - мрія для будь-якого будівельника. Дві найголовніших переваги сендвіч панелі - ціна доступна і легкість монтажу.

Звичайно, сендвіч панель має ще безліч різних позитивних якостей. Виділивши найбільш значущі, можна відзначити слабку горючість, антикорозійну стійкість, хорошу теплоізоляційну здатність, стійкість до коливання температур і впливу будь-яких атмосферних явищ (вітер, дощ, сніг, мороз, сонячне випромінювання і так далі). Сендвіч панелі, ціна яких невисока, характеризуються також довговічністю. До всього іншого, сендвіч панелі мають досить привабливий зовнішній вигляд, а значить не вимагають додаткової обробки.

Підприємство «US Kooler» виробляє високоякісні сендвіч панелі, ціна яких доступна багатьом.

Бажаєте замовити сендвіч панелі? Ціна і якість нашої продукції напевно Вам припаде до душі.