+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвічні панелі для будівництва

У наш час в будівельній галузі люди намагаються використовувати сучасні будматеріали, які мають дуже багато переваг. Для зведення сучасної споруди вже недостатньо просто вибирати надійні і високоміцні матеріали. До будівництва всіляких архітектурних об'єктів пред'являються підвищені вимоги. Будматеріали повинні також мати такі якості як шумоізоляція, теплоізоляція, стійкість до впливу вологи і перепадів температур. Дуже добре справляються з цим сендвічні панелі для будівництва.

Сендвічні панелі для будівництва є два листа оцинкованої сталі, між якими розміщується утеплювач. Сендвічні панелі для будівництва в основному застосовують для монтажу зовнішніх і внутрішніх стін різних будівель. Відмінною особливістю такого матеріалу є те, що він досить легкий, але при цьому дуже міцний. Вартість таких панелей цілком прийнятна, тому будівництво будинків із застосуванням такого матеріалу є дуже вигідним заходом.

Сендвічні панелі для будівництва в будь-якій кількості за помірною ціною можна придбати у фірмі US Kooler.

Своїм клієнтам ми пропонуємо найякісніші сендвічні панелі для будівництва за доступними цінами. Такий будматеріал є екологічним, безпечним і доступним. Використовувати сендвічні панелі для будівництва не тільки вигідно, але і рентабельно, адже теплоізоляційні властивості матеріалу дозволяють скоротити витрати на оплату комунальних платежів за опалення приміщення.