+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвічні панелі стінові

До чого прагне кожен будівельник, проект якого передбачає зведення того чи іншого об'єкта? Звичайно ж до того, щоб будівництво було надійним, але разом з тим швидким і не дуже витратним. І для цього слід ретельно підібрати оптимальний матеріал.
Високі результати застосування показують сьогодні сендвічні панелі стінові, за допомогою яких можна швидко і зручно зводити різні будівлі і споруди. Такі панелі відмінно підходять для зведення стін будинків, виробничих будівель і так далі. Завдяки технології монтажу і з'єднання сендвічні панелі стінові встановлювати досить просто і швидко.
Конструкційно-ізоляційне наповнення в панелях може бути представлено мінеральною ватою, пінопластом або пінополіуретаном. Залежно від специфіки використання можна вибрати панелі з тим чи іншим видом наповнювача. Варто відзначити, що завдяки наповнювачу досягається хороша теплоізоляція.
До переваг сендвічних панелей стінових варто також віднести і простоту демонтажу. Це актуально при зведенні тимчасових споруд, які необхідно періодично встановлювати в різних місцях. У таких випадках зведені з панелей стіни можна легко розібрати, перевезти в інше місце і знову зібрати.

Надійні сендвічні панелі стінові можна недорого купити в нашій компанії.

Ми пропонуємо матеріал, який відповідає всім стандартам і показує високу ефективність застосування в різних сферах. Ми також можемо запропонувати індивідуальні умови на придбання сендвічних панелей стінових для максимально вигідної і зручної співпраці з нами.
Цікавлять сендвічні панелі стінові? Купити їх за лояльною ціною можна у нас!