+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Стінові сендвіч панелі

Виробники будівельних матеріалів, вітчизняні і зарубіжні, постійно вдосконалюють технології виготовлення матеріалів, використовуючи прогресивні компоненти та їх поєднання, які дають найбільш високі результати застосування. Так, сендвіч панелі знаходять все велике застосування для недорого і досить швидкого зведення стін різних споруд.
Сендвіч панелі конструкційно є два листа жорсткого матеріалу (у нас це оцинкована сталь) з наповнювачем (в наших панелях - мінеральна вата) між ними. Наповнювач виконує одночасно дві функції: звуко- і теплоізоляція. Завдяки цьому, такі панелі забезпечують відмінні ізоляційні властивості спорудженню, що будується.
Для виготовлення стінових сендвіч панелей можуть використовуватися різні матеріали, кожен з яких має різні технічні та експлуатаційні характеристики. Тому до вибору панелей слід підійти відповідально, щоб підібрати якісний і надійний матеріал.

Стінові сендвіч панелі високої якості можна купити в компанії US Kooler.

До переваг стінових сендвіч панелей варто також віднести простоту монтажу, високу естетичність, відсутність необхідності в додаткових оздоблювальних роботах. Більш того, панелі можна легко демонтувати в разі потреби і встановити на новому місці.
Панелі, які пропонує наша компанія, виконані відповідно до високих стандартів з надійних матеріалів, тому ми впевнено гарантуємо їх якість і довговічність. А лояльні ціни дозволяють кожному замовнику співпрацювати з нами на максимально вигідних умовах.
Надійно і недорого купити стінові сендвіч панелі найкраще в нашій компанії.