Статті

 

 

Публікації від 2014 року

 

Виробництво сендвіч-панелей

 

Сендвіч-панелі – це дуже поширений в Україні будівельний матеріал, який отримав свою назву завдяки тришаровій структурі. Сендвіч-панелі складаються з верхнього та нижнього шару з високоміцного та жорсткого матеріалу, а також шару утеплювача, що знаходиться всередині.

 

Читати далі


 

Промислові холодильні камери

 

Промислові холодильні камери у наш час досить широко застосовуються різними компаніями для короткочасного або тривалого зберігання різних продуктів харчування або продукції, для збереження якої необхідний певний температурний режим.

 

Читати далі


 

Купити сендвіч-панелі

 

Сучасне будівництво вже давно не дивує своїми масштабами. Збільшилися не тільки розміри споруджуваних будівель, але і матеріали, які використовуються для цього.

 

Читати далі


Публікації від 2015 року

 

Сендвіч панелі (Харків, Київ)

 

Раніше всі будинки будувалися виключно з цегли. Будинки виходили якісні, але будівництво вимагало значних матеріальних витрат. Тому сьогодні існують сучасні альтернативні матеріали для будівництва будівель, серед них і сендвіч панелі (Харків, Київ).

 

Читати далі


 

Сендвіч панель купити

 

Сендвіч панель є будівельним матеріалом, який успішно застосовується в житловому і комерційному будівництві. Вона являє собою конструкцію з трьох шарів, які складаються із листів твердого матеріалу і утеплювача між ними.

 

Читати далі


 

Сендвіч панелі Україна

 

Сендвіч панель – воістину революційний винахід, яким з величезним задоволенням користуються будівельники в Україні і за кордоном. Панелі сендвіч дуже просто і швидко складаються в конструкцію. Зводити споруди з даного матеріалу дуже зручно.

 

Читати далі


Публікації від 2016 року

 

Завод сендвіч панелей

 

Шукаєте контакти заводу сендвіч панелей, щоб купувати їх за лояльними розцінками від виробника? Сьогодні наш завод є одним з провідних виробників дійсно якісних сендвіч панелей в Україні. Ми готові надавати перевірені і сертифіковані панелі в необхідних кількостях для потреб Вашого підприємства. Звертайтеся до нас за панелями і Ви не розчаруєтеся.

 

Читати далі


 

Сендвіч панелі для холодильних камер, ціна

 

Хорошим попитом користуються сьогодні в підприємстві сендвіч панелі для холодильних камер, ціна яких справедлива. Такі панелі гарантують гідну термоізоляцію, завдяки своїм відмінним технічним характеристикам і конструкційним особливостям.

 

Читати далі


 

Панелі холодильних камер ціна

 

Холодильник – це пристрій, який є буквально в кожному будинку, а його функції практично незамінні. Але якщо Вам потрібні промислові масштаби, здатні впоратися зі значними обсягами товарів, то Вам можуть стати в нагоді панелі холодильних камер (ціна), так як саме з їх допомогою і створюються цілі холодильні приміщення.

 

Читати далі


Публікації від 2017 року

 

Купити сендвіч панелі в Києві, ціна

 

Якщо Ви зацікавлені за оптимальною ціною купити сендвіч панелі в Києві, розумним рішенням буде звернутися безпосередньо до виробника. Ми пропонуємо високоякісні та надійні панелі, які допоможуть Вам відчутно прискорити і відповідно спростити будівельні процеси.

 

Читати далі


 

Сендвіч панелі для холодильних камер

 

Вибираєте для холодильних камер сендвіч панелі і Вас цікавить якісний і надійний матеріал від виробника? Ми пропонуємо на важливий матеріал дуже лояльні ціни і готові надати панелі в самий стислий термін. Дефіциту у нас в таких панелях не спостерігається і для потреб Вашого виробництва ми з радістю їх надамо в потрібних кількостях і на найоптимальніших умовах.

 

Читати далі


 

Холодильні камери промислові

 

З розвитком харчової індустрії в Україні виникла гостра потреба в довготривалому зберіганні швидкопсувних продуктів і тоді на ринок вийшли холодильні камери промислові. Такі приміщення будують з сендвіч панелей. Вони являють собою окремі споруди, на зразок складського приміщення.

 

Читати далі


Публікації від 2018 року

 

Утеплювач сендвіч панелі

 

Ви зайнялися утепленням будинку або квартири і шукаєте де можна купити утеплювач сендвіч панелі в Києві? Можливо, Ваша компанія займається будівництвом житлових будинків і Вам потрібен утеплювач? В такому випадку, Вам слід звернутися в компанію «Коман». Наша компанія займається ізоляційними матеріалами, а також іншими обшивальними і будівельними роботами.

 

Читати далі


 

Ціни на монтаж сендвіч панелей в Києві

 

З сендвіч панелей можна спорудити практично все що завгодно. Причому зробити це можна в рекордно стислі терміни. З сендвічів можна зібрати зупинку громадського транспорту, гараж, торговий павільйон і навіть житловий будинок.

 

Читати далі


 

Теплоізоляційні сендвіч панелі

 

Теплоізоляційні сендвіч панелі – це один з найбільш потрібних матеріалів в різних будівельних роботах. Якщо Ви бажаєте звести недорогий за вартістю, але міцний і теплий амбар, склад, або ж інші швидкозбірні споруди, скористайтеся саме сендвіч панелями.

 

Читати далі


Публікації від 2019 року

 

Виробниче утеплення цехів

 

Наше підприємство пропонує послуги виробничого утеплення цехів і роботи виконуємо ми по чудовій технології. В якості матеріалу для теплоізоляції використовуються у нас панелі власного виробництва, вони чудово справляються зі своїм завданням.

 

Читати далі


 

Вартість квадратного метра сендвіч панелі

 

Сендвіч панель – вельми багатофункціональний матеріал. Точніше, функції його завжди схожі, а ось способів застосування можна придумати безліч. Панелі використовують для облицювання стін самих різних приміщень. Такий облицювальний матеріал забезпечує тепло, сухість, хорошу шумоізоляцію.

 

Читати далі


 

Сендвіч панелі оптом

 

Ви вже визначилися: сендвіч панелі оптом – це те, що Вам потрібно, але все ще шукаєте на просторах Інтернету, де б можна було замовити їх за вигідною ціною, та ще й з гарною якістю? Вітаємо! Ваші пошуки можуть припинитися прямо зараз, адже наші сендвіч панелі оптом не залишать Вас байдужими!

 

Читати далі


Публікації від 2020 року

 

Панелі для холодильних камер

 

Розвиток харчової індустрії викликав гостру необхідність в тривалому зберіганні продуктів. Тому попит на охолоджуюче обладнання росте з кожним днем. Якщо ви вирішили замовити сендвіч панелі для холодильних камер, нижченаведені рекомендації допоможуть з вибором.

 

Читати далі


 

Панелі для шумоізоляційної огорожі

 

Розвиток технологій спрямований на те, щоб зробити життя людей комфортнішим. Панелі для шумоізоляційної огорожі були розроблені, аби забезпечити спокій, тишу та захист від непотрібного шуму. Своєю будовою вони нагадують бутерброд: два зовнішні листи та начинка між ними.

 

Читати далі


 

Панелі для звукоізоляційної огорожі

 

Високий рівень шуму створює для людини масу незручностей. Стає складно зосередитись, виникає дратівливість, неуважність. Як наслідок – падає продуктивність в роботі, з’являється головний біль, безсоння, погане самопочуття. Для того аби вберегти особистий простір людини від зайвих звуків, були розроблені сендвіч панелі для звукоізоляційної огорожі.

 

Читати далі


Icon Form