ВИРОБНИЦТВО СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Сендвіч-панелі – це дуже поширений в Україні будівельний матеріал, який отримав свою назву завдяки тришаровій структурі. Сендвіч-панелі складаються з верхнього та нижнього шару з високоміцного та жорсткого матеріалу, а також шару утеплювача, що знаходиться всередині. Усі шари цього будівельного матеріалу склеюються між собою методом холодного чи гарячого пресування.

Виробництво сендвіч-панелей

Виробництво сендвіч-панелей є дуже важливим для сучасного будівництва. Адже технічні та експлуатаційні характеристики цього будівельного матеріалу дозволяють ефективно та якісно облаштовувати різні архітектурні об’єкти. Виробництво сендвіч-панелей необхідно і для будівельних майданчиків, де споруджуються нові будівлі, і для реконструкції старих будинків, які зводилися із застосуванням застарілих та низькоякісних матеріалів.

Виробництво сендвіч-панелей передбачає застосування цих будматеріалів, як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення. Виробництво сендвіч-панелей досить затребуване у наші дні в Україні, адже цей матеріал є дуже практичним, зручним у монтажі. До основних переваг сендвіч-панелей можна віднести відмінну звукоізоляцію та теплоізоляцію.

Виробництво сендвіч-панелей неперевершеної якості в Україні здійснює завод US Kooler, який є одним з провідних виробників цього будматеріалу в нашій країні.

Виробництво сендвіч-панелей – це основний напрямок діяльності виробничого підприємства US Kooler. Продукція нашої компанії користується величезним попитом серед будівельних компаній та приватних осіб.

Icon Form