ПАНЕЛІ ДЛЯ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНОЇ ОГОРОЖІ

Детальніше

Високий рівень шуму створює для людини масу незручностей. Стає складно зосередитись, виникає дратівливість, неуважність. Як наслідок – падає продуктивність в роботі, з’являється головний біль, безсоння, погане самопочуття. Для того аби вберегти особистий простір людини від зайвих звуків, були розроблені сендвіч панелі для звукоізоляційної огорожі.

Звукоізоляційні сендвіч-панелі, з яких монтують захисну огорожу, своєю будовою схожі на бутерброд: два зовнішні шари та начинка між ними. Метал, з якого виробляють зовнішні шари, має товщину 0,55 мм та цинкове покриття 275г/м2. Це забезпечує паркану стійкість до вологи, корозії, атмосферного тиску. Усередині – наповнення з високощільної мінеральної базальтової вати, поліуретану чи пінополістиролу.

Панелі працюють у дві сторони: верхні шари металу, покритого полімером, діють як щит, який відбиває звукові коливання. Ізоляційний наповнювач поглинає звук. Матеріал зменшує рівень шуму на 20 Дб. Зовнішнє облицювання шумопоглинаючих панелей може бути різноманітних кольорів та структурних рішень, тому існує необмежена кількість варіантів дизайну огорожі. Матеріал стійкий до погодних умов, перепадів тиску, вологи та корозії.

Для того аби звукоізоляційна огорожа десятиліттями справлялася з своїм функціями, панелі для неї мають бути виготовлені з дотриманням усіх технологій виробництва. Підприємство «US KOOLER» з 1994 року виготовляє матеріал найвищої якості.

Панелі для звукоізоляційної огорожі

Чому панелі для звукоізоляційної огорожі варто замовляти на заводі «US KOOLER»

  • Клієнт співпрацює безпосередньо з виробником. Це відкриває перед ним можливість отримати сертифікований товар за оптимальною ціною. Компанія має Сертифікат системи управління якістю від органу сертифікації систем управління Укрметртестстандарт.
  • Великий вибір матеріалу та комплектуючих деталей.
  • Більше 25 років досвіду виробництва.
  • Замовлення виконується без затримки, відповідно встановленим термінам.
  • Підприємство співпрацює з перевіреними та надійними постачальниками сировини.

Паркан із звукопоглинаючих панелей забезпечить акустичний комфорт на вашому подвір’ї протягом багатьох десятиліть. Щоб отримати інформацію щодо характеристик матеріалу, деталей співпраці з підприємством та цін на продукцію – звертайтесь до консультантів «US KOOLER».

Icon Form