ПАНЕЛІ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНИХ КАМЕР

Детальніше

Розвиток харчової індустрії викликав гостру необхідність в тривалому зберіганні продуктів. Тому попит на охолоджуюче обладнання росте з кожним днем. Якщо ви вирішили замовити сендвіч панелі для холодильних камер, нижченаведені рекомендації допоможуть з вибором.

Які особливості панелей для будівництва холодильної камери

Зовнішні частини панелей для охолоджуючого обладнання зроблені зі сталевих оцинкованих пластів з органічним покриттям. Товщина металевого листа – 0,55 мм, оцинкованого шару – 275г/м2. Всередині знаходиться пінополіуретанова плита товщею від 60 мм, теплопровідністю 0,023вТ/(мК). Середньотемпературні камери виготовляються з панелей, усередині яких пінопластовий ізоляційний шар товщею від 60мм, теплопровідністю 0,038вТ/(мК). Альтернативою може бути ізоляційне наповнення мінеральною базальтовою ватою товщею 0,60мм, теплопровідністю 0,040вТ/(мК).

Панелі для холодильних камер

Завдяки матеріалу, з якого виготовлені панелі, камери справляються зі збереженням низької температури всередині, оберігаючи вміст від проникнення зовнішнього тепла. Це сприяє довготривалому збереженню продукції та продовження служби холодильного обладнання, захищаючи останнє від великого навантаження.

Які переваги використання панелей типу сендвіч для будівництва охолоджуючої камери

Плюси застосування панелей:

  • Високий рівень ізоляції приміщення;
  • Легкість при формуванні споруд. Панелі мають невелику вагу, зручні кріплення. Споруду нескладно розібрати чи перенести.
  • Естетичний вигляд ззовні.
  • Непіддатливість агресивним зовнішнім факторам. Панелі не бояться вологи, опадів, процесу корозії.
  • Відповідають гігієнічним вимогам для зберігання харчових продуктів.

Отримати панелі для холодильних камер із сертифікатами якості та безпеки ви зможете, співпрацюючи з підприємством «US KOOLER». Завод, заснований у 1994 році, є одним з перших виробників панелей в Україні. Досвід підприємства, постійний контроль виконання технології на виробництві гарантує замовнику якість матеріалу відповідно встановленим державою стандартам.

Співпраця з «US KOOLER» уможливлює замовлення сендвіч панелей за доступними цінами безпосередньо від виробника. У нас досвідчений персонал, якісний продукт власного виробництва та тисячі задоволених клієнтів.

Icon Form