ПАНЕЛІ ДЛЯ ШУМОІЗОЛЯЦІЙНОЇ ОГОРОЖІ

Детальніше

Розвиток технологій спрямований на те, щоб зробити життя людей комфортнішим. Панелі для шумоізоляційної огорожі були розроблені, аби забезпечити спокій, тишу та захист від непотрібного шуму. Своєю будовою вони нагадують бутерброд: два зовнішні листи та начинка між ними.

Чому доречно будувати огорожу з шумоізоляційних панелей

  • Найважливіша функція такого паркану – захист від сторонніх шумів та звуків. Використання панелей дозволяє зменшити шум на 20 Дб. Панелі діють у два напрямки: зовнішні шари металу, покритого полімером, відбивають звукові коливання, а наповнювач поглинає шум.
  • Стійкість до агресивних впливів атмосфери.
  • Звукоізоляційні властивості панелей залишаються на високому рівні навіть при тривалій експлуатації огорожі.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Існує велика база кольорових та структурних рішень.
  • Панелі безпечні навколишньому середовищу.
Панелі для шумоізоляційної огорожі

В яких випадках будують огорожу з шумоізоляційних панелей

Використання матеріалу доречне якщо:

  • Ви живете поряд з залізничною станцією, вокзалам, автомагістраллю.
  • Ваш дім біля школи, ринку, іншого масового скупчення людей.
  • Біля вашого будинку знаходиться завод, фабрика, цех, промислова зона.

Постійний шум небезпечний для здоров’я, викликає головний біль, безсоння, роздратування. Оточивши своє подвір’я звукозахисним парканом, можна значно підвищити комфорт життя, відгородитися від впливу зайвих звуків. Це забезпечить спокій та тишу навіть в дуже шумній частині міста.

Компанія «US KOOLER» більше 25 років займається виготовленням сендвіч панелей для різних цілей та потреб. Завод є безпосереднім виробником сендвіч панелей для звукоізоляційних парканів. Підприємство має потужну виробничу базу, спеціалізоване обладнання та великий досвід – усе, що необхідно для задоволення побажань кожного клієнта. Увесь контроль виконання технології на виробництві здійснюється відповідними експертами.

Замовляючи панелі для шумоізоляційної огорожі, клієнт отримує високоякісний сертифікований матеріал за доступною ціною. Щоб отримати консультацію щодо деталей співпраці з підприємством – звертайтесь до наших експертів. Вони нададуть достовірну інформацію стосовно цін, типів сендвіч панелей та їх характеристик.

Icon Form